http://www.kingwaynaked50.pun.pl/

Forum o motorowerze Kingway Naked


#1 2010-07-28 09:14:12

JanekBaranek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-16
Posty: 7
Punktów :   

Zimny silnik

Witam, czy wasze moto jak jest kilka dni nieprzepalany to łapie i gaśnie? mój nawet na całym ssaniu zrobi pare obrotów i zgaśnie,znowu odpale zrobi pare (a czasem jeden obrót silnika) i zgaśnie, dopiero jak sie tak zrobi pare razy (czyli silnik sie troche rozgrzeje) to zaczyna wreszcie dobrze działać. Jesli tak macie (albo i nie) to jak myslicie czego to moze byc wina?

Offline

 

#2 2010-07-29 11:15:03

JONA2

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zimny silnik

U mnie niema żadnych problemów odpalałem go w zimie przy -25 stopniach i na ssaniu ale palił bez kłopotu.musisz wymienić świecę a jak nie to sprawdź iglicę powinna być na środku.

Offline

 

#3 2010-07-29 15:23:41

JanekBaranek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zimny silnik

Wiem jak wygląda iglica! myslałem ze to moze zle wyregulowane zawory, bo jako tako chodził, ciezko bywało ale odpalał. A od kąd pojechałem na przegląd (mechanik to kompletna sierota ) jest troche gorzej. Wymienie świece, moze to troche pomoze:)

Offline

 

#4 2010-07-31 23:29:51

kazli93

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 42
Punktów :   

Re: Zimny silnik

JanekBaranek napisał:

Wiem jak wygląda iglica! myslałem ze to moze zle wyregulowane zawory, bo jako tako chodził, ciezko bywało ale odpalał. A od kąd pojechałem na przegląd (mechanik to kompletna sierota ) jest troche gorzej. Wymienie świece, moze to troche pomoze:)

No więc musisz gonić mechanika, żeby ci to zrobił. Puki masz gwarancje sam tam nic nie grzeb.... Mój mechanik taki sam jak twój... Jak by pierwszy raz widział silnik ;P... No nic. Myślę ze w serwisie ci pomogą. Ja ci nie poradzę bo jeszcze nie zdarzyło mi się nie jeździć ani razu w ciągu dnia, tygodnia ;P...   Na razie od 3 miesięcy, jeżdżę bez przerwy!

Offline

 

#5 2010-08-02 17:39:56

JONA2

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zimny silnik

Jak masz gwarancję to niech gość w serwisie się martwi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dicho.pun.pl www.zsstrzelec.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.fragnatic.pun.pl www.prosreborn.pun.pl